Розробка сайтів

Для втілення в життя вашої ідеї, розвитку вашого бізнесу, здійснення планів, ми розробимо для вас ресурс, який повністю відповідає в першу чергу вашим потребам, а також всім сучасним вимогам веб-технологій.

Залежно від поставлених цілей це може бути:

  • Сайт візитка
  • Інтернет магазин
  • Корпоративний сайт
  • Промо-сайт (landing page)
  • новинний портал
  • Розважальний портал
  • Блог

Замовивши розробку сайту у нас, ви на першому ж етапі співпраці переконаєтеся у високому професіоналізмі і грамотному підході до справи, уваги до дрібниць і умінні слухати і чути клієнта. Ми запропонуємо сучасний, стильний дизайн сайту, який буде відповідати всім вашим побажанням і ідеально відповідати тематиці проекту. Якісна верстка забезпечить доступність та відмінне відображення сайту на будь-якому з сучасних пристроїв (комп'ютер, ноутбук, планшет, КПК або смартфон). Велика увага приділяється юзабіліті і зручному функціоналу, навіть недосвідчений користувач зможе самостійно, легко і швидко знайти потрібну інформацію. При необхідності, ми дамо докладні інструкції по користуванню сайтом і відповімо на всі питання, що виникають в процесі роботи.

Ми наповнимо Ваш сайт якісним, тільки унікальним контентом. Копірайтинг - це основний інструмент для продажу ваших товарів і послуг у всесвітній мережі Інтернет. Складання якісних текстів для основних сторінок сайту входить у вартість розробки і буде виконана досвідченим автором на вищому рівні. Легкий, приємний для читання, лаконічний текст розповість про вашу пропозицію і відповість на головні питання вашого клієнта.

Ми також здійснюємо професійну підтримку сайту, що дозволяє оперативно вирішувати дрібні технічні проблеми, своєчасно оновлювати інформацію на порталі, що, безсумнівно, підвищує лояльність ваших клієнтів саме до вашої компанії, адже працювати з професіоналами завжди приємно, чи не так?

Не секрет, що сьогодні понад 60% бізнесу ведеться в Інтернет, тому створення сайту це не тільки данина моді, а й істотне збільшення кількості платоспроможних клієнтів, можливість цілодобово приймати замовлення з будь-якого куточка країни, можливість економити на рекламі на інших ресурсах і багато інших переваг , які ви оціните, користуючись власним інтернет-сайтом.