WEB-дизайн для сайтів

Дизайн сайту - це «одяг» вашого ресурсу, по якому, як відомо, створюється перше враження про компанію. Чи варто говорити, що дизайн сайту повинен бути приємним і максимально зручним для користувача з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. За перші кілька секунд перебування на сайті клієнт повинен побачити цікаву для нього інформацію і якщо необхідно, зробити перший клік для здійснення покупки.

Розробка веб-дизайну - це один з найголовніших і трудомістких етапів розробки сайту, а для клієнта ще і самий хвилюючий. На цьому етапі нам важливо налаштуватися на хвилю клієнта і спільними зусиллями визначити ключові моменти зовнішнього вигляду майбутнього ресурсу, щоб в кінцевому підсумку задоволеними залишилися всі, в тому числі і ваші потенційні клієнти. У дизайні можливо втілити будь-які Ваші побажання, створити з нуля або відтворити існуючий корпоративний стиль, врахувати найменші нюанси роботи компанії і застосувати сучасні розробки для ще більшої краси і юзабіліті вашого сайту.

Весь проект готується виключно відповідно до потреб та побажань замовника і обов'язково з урахуванням сучасних вимог і правил розробки графічного дизайну. В кінцевому підсумку, ви отримуєте бездоганно працюючий ресурс з грамотною версткою, яка дозволить відображати ваш сайт на будь-яких існуючих сьогодні пристроях від стаціонарних ПК до смартфонів, що приверне ще більше клієнтів.