Блог — розробка сайтів, інтернет магазини, web-дизайн, SEO

Добре реалізований дизайн вашого сайту може створити привабливий образ

Добре реалізований дизайн вашого сайту може створити привабливий образ

Добре реалізований дизайн вашого сайту може створити привабливий образ, красиву картинку, в голові інтернет користувача. Але далеко не кожен дизайнерський проект зможе виділити ваш сайт із загального потоку інформації.

  • 16-02-2016
Читати більше

Просування сайту в ТОП пошукових систем

Просування сайту в ТОП пошукових систем

Просування сайту - це наступний етап роботи над Вашим інтернет ресурсом після безпосереднього його створення. Мало просто створити гарний, зручний сайт, потрібно його ще і підняти в пошуковій видачі, щоб він почав приносити користь і виправдав надії, які Ви на нього покладали. Просування сайту необхідно для того, щоб він опинився на перших позиціях пошукових систем і користувачі, ввівши свій запит, могли знайти та відвідати саме Ваш сайт, замовити товар, послугу або прочитати цікавий матеріал. Для досягнення успіху і попадання в ТОР популярних пошукачів, необхідно пройти декілька важливих етапів з розкручування сайту.

  • 16-02-2016
Читати більше

Як зробити інтернет-магазин ефективним?

Як зробити інтернет-магазин ефективним?

Всього кілька років тому віртуальні сервіси здавалися нереальними, і, разом з тим, за короткий відрізок часу вони швидко набрали популярність. За помірну ціну в мережі інтернет можна придбати найрізноманітніші товари - від харчових продуктів до техніки для дому, торги в мережі вигідні і продавцям, і клієнтам. Але, на жаль, далеко не всі електронні магазини «приречені» на успіх. І причина банальна - незнання розробниками та власниками простих правил.

  • 16-02-2016
Читати більше

Дослідження семантичного ядра сайту

Дослідження семантичного ядра сайту

Що ж таке семантичне ядро ​​сайту? Це якісно підібраний список цільових запитів, так званих ключових фраз, для сайту, за якими його буде знаходити цільова аудиторія. На практиці такий список запитів використовується для точного відстеження руху сайту в пошуковій видачі. Якщо ви точно визначили найбільш популярні запити вашої цільової аудиторії за допомогою складеного ядра, то відстежити рух сайту у видачі пошукових систем теж буде максимально просто. Досконало виконана робота з визначення семантичного ядра сайту допоможе ефективно оптимізувати пріоритетність розділів сайту, а також сторінок, які на 100% відображають спрямованість вашого веб-сайту.

  • 16-02-2016
Читати більше

Створення сайту, як метод самореклами

Створення сайту, як метод самореклами

У сучасному світі, немає місця скромності, особливо це стосується ведення бізнесу. І якщо Ви бажаєте якомога довше й продуктивніше протриматися на плаву в цьому безкрайньому океані і не бути з'їденим акулами сучасного бізнесу, то нехтувати саморекламою і всіма іншими способами повідомити про себе та свою діяльність не варто. Деякі читачі можуть подумати, що найкраще про якість послуг або товарів компанії можуть розповісти тільки задоволені клієнти. Це, безсумнівно, правильно, але поки Ви знайдете всіх клієнтів і зробите їх задоволеними, може пройти дуже багато часу, тому для початку розвитку свого бізнесу (неважливо якого) необхідно побудувати рекламну кампанію.

  • 16-02-2016
Читати більше