Просування сайтів

У сучасній мережі Інтернет, де конкуренція зростає з кожним днем ​​в геометричній прогресії, створити сайт недостатньо. Для того щоб сайт приносив прибуток і привертав цільову аудиторію, його необхідно просувати і постійно підтримувати. Пошукові системи, вдосконалюючись, кожен день відбирають тільки найкращі ресурси для виведення на перші сторінки. Пошукові роботи аналізують тисячі показників сторінок вашого сайту і, в залежності від результату, визначають його «корисність» і «цікавість» для відвідувача (потенційного клієнта). І щоб сайт займав провідні позиції і залучав все більше і більше клієнтів, його потрібно «розкручувати».

Замовляючи просування сайту, ви отримаєте:

  • Кваліфіковану консультацію
  • Визначення бюджету та обсягу робіт
  • Усунення всіх внутрішніх помилок, які були допущені іншими розробниками при створенні сайту.
  • Плавне виведення вашого ресурсу в топ пошукових систем протягом декількох місяців, в залежності від рівня конкуренції у вашій галузі
  • Тільки чесні способи просування
  • Тривалий результат, який, безсумнівно, буде радувати вас кількістю нових клієнтів.

При замовленні розробки сайту під ключ, просування можна почати відразу ж, минаючи етап оптимізації, адже наші сайти від початку зроблені за всіма правилами і вимогам пошукових систем до якості сайтів, вони швидше просуваються і відмінно оцінюються пошуковими системами.

З 2005 року ми успішно займаємося не тільки розробкою веб-сайтів, а і їх просуванням. Потрібно сказати, що всі сайти, якими займаються професіонали, в умовах здорової конкуренції ділять позиції лідерів, постійно перебуваючи на гребені хвилі.

У роботі ми використовуємо тільки легальні способи просування сайтів, на основі впроваджених алгоритмів провідними пошуковими сервісами Гугл, Яндекс. Ці методи просування сайтів показують себе, як максимально ефективні та доступні.

Для того щоб ваш сайт став помітно підніматися в пошуковій видачі по цільових запитах, необхідно як мінімум два-три місяці роботи над сайтом, а найкращий ефект спостерігається при піврічному просуванні. Але це аж ніяк не означає, що результат буде тільки через півроку, вже в перший місяць роботи після проведення SEO-оптимізації сайту (якщо сайт розроблено не нами), ви помітите приплив цільової аудиторії і поліпшення позицій сайту у видачі, а при тривалій і якісній розкрутці, сайт надовго займе позиції лідера і буде приносити очікуваний прибуток.